Një video me imazhet e autores së programit “Open”, Eni Vasili referuar 22-viteve më parë teksa ajo ishte spikere e lajmeve në TVSH, e ka lënë atë me gojë hapur. Lulzim Basha, sonte në Eni Vasili - Open Ora 21:00, live në Top Channel. Top Channel, Tirana, Albania. Top Channel Albania. E ftuar në “E Diell”, Vasili përjetoi emocione të forta kur pa veten e saj në studion e lajmeve në TVSH në 97`-n, gjatë luftës së Kosovës në `99-n apo reportazhet e saj të realizuara në RAI & Mediaset. 1:50:39. Murrizi: Unë kam respekt e të kam të preferume, por më shif në sy! Murrizi: Partia ime nuk është krijuar as nga zyra e Ramiz Alisë. Eni Vasili: Ne iu ftojmë në shtëpi dhe ju derdhni kupën. TIRANË- Gazetarja dhe moderatorja e programit politik “Open”, Eni Vasili, është fotografuar dje nga paparazzi ynë në zonën e ish-Bllokut. “Open” nga Eni Vasili, sonte në Top Channel, ora 21:00. 0:31. عرض المزيد من ‏‎Eni Vasili - Open‎‏ على فيسبوك. Tek ato familjet që janë Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e  rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për t’u përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme. Eni Vasili - Open. Murrizi: Kam ardhur këtu, por s’jam skllav. Manastirliu dhe Shalsi përballë Abilekajt, Kikisë e Bojaxhiut, Pse përmbytemi gjithmonë? Coetzee, ku profesor Luri hyn në një spirale tronditëse të jetës së tij, vetëm sepse nuk kërkoi ndjesë […] Eni Vasili - Open Today at 11:15 AM Festa e Ujit të Bekuar, Meta zbulon dhuratën nga priftërinjtë e Mitropolisë së Beratit: Mirënjohje klerikëve patriotë shqiptarë Written by SOT.COM.AL 29 Dhjetor 2020 Prime Minister Edi Rama decided to change for the fifth time the composition of the government cabinet with which he began his second term in office in 2017. Eni Vasili, gazetarja e emisionit “Open” dhe të ftuarit në këtë studio janë përlotur të gjithë mbrëmjen e sotme. Eni Vasili: Për çfarë ke ardhur këtu. تسجيل الدخول. Tiranë- Të enjten pati dy lëkundje të forta tërmeti. Ish deputetit të Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka ndezur sherrin me moderatoren e “Open”, Eni Vasili, gjatë emisionit të mbrëmjes së sotme ku po diskutohet rreth prishjeve që po ndodhin në zonën e Astirit. Eni Vasili, drejtuesja e Open 19 Mars, 2020 15:36 Përditësuar: 15:42 TIRANË- Drejtuesja e “Open”, Eni Vasili ka shpjeguar incidentin që ndodhi dje në emision, ku një sms i dërguar nga telefoni i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, hapi një valë reagimesh, për vërtetësinë e bisedës. Kosova regjistron 137 raste të … Kryemadhi: E luaj lojën aty ku është për ta luajtur. Open–Rama negociator mes Turqisë dhe Greqisë?Debate mes Redi Shehut,Bushatit,Gjekmarkajt,Dash Shehit 08/01 03:02 Cilët janë deputetët e lidhur më krimin? Browse more videos. Një SMS i publikuar nga gazetarja Eni Vasili në emisionin “Open” në Top Channel ka shkaktuar reagimin e Partisë Demokratike. Çfarë do opozita dhe pse këmbëngul në vettingun e politikës? Kryeministri Edi Rama ka ndërprerë emisionin dhe ka debatuar me moderatoren Eni Vasili, pasi Agron Gjekmarkaj ndërhyri disa herë teksa ai po fliste për hapjen e negociatave. Eni Vasili - Open. Moderatorja e emisionit Open, Eni Vasili ka reaguar përmes një mesazhi të ndjerë për ndarjen e parakohshme nga jeta të presidentit të Fax News, Kasem Hysenbelliu. 1:25. Top Channel Albania. Lëkundjet u ndjenë edhe në stuidot e Open gjatë transmetimit live. Eni Vasili, gazetarja e emisionit “Open” dhe të ftuarit në këtë studio janë përlotur të gjithë mbrëmjen e sotme. Watch live, find information here for this television station online. Maliqi ishte vënë në një studio tjetër për të ndërhyrë herë pas here dhe mesa duket kjo nuk i ka pëlqyer pasi e shprehu që në fillim. Eni Vasili: A e përshpejtoi kjo largimin tuaj? Kryeministri Edi Rama ka ndërprerë emisionin dhe ka debatuar me moderatoren Eni Vasili, pasi Agron Gjekmarkaj ndërhyri disa herë teksa ai po fliste për hapjen e negociatave. Open - Eni Vasili - Balliut: Kërko ndjesë ose të nxjerr jashtë/ Banorët përloten në studio. “Debati filloi për shkak të një provokimi nga zyra e shtypit të kryeministrit Rama në orët e vona të mbrëmjes, dhe zëdhënësi i kryeministrit na tërhoqi vëmendjen se përse ishim të “squllur” përballë Berishës ndërkohë që jemi “luftarakë” përballë Ramës. TV KLAN, Eshte Klani Juaj!! !, Tirana, Albania. në Eni Vasili - Open Ora 21:00, live në Top Channel Report Browse more videos Playing next 0:31 Të hënën ora 21:00, Lulzim Basha në intervistën e tij të parë për këtë sezon politik në #Open nga Eni Vasili. Eni Vasili merr një surprizë 'live' , sheh veten e para 22-viteve në ‘E Diell! Eni Vasili nuk njihej dot: ajo, që zakonisht është e vëmendshme për të kapur edhe kontradiktën më të vogël në përgjigjet e bashkëbiseduesit të saj, e gatshme për ta gozhduar në tezën që duhet të mbështetë emisioni, të hënën në mbrëmje i përgjigjej me heshtje dhe buzëqeshje çdo broçkulle”. Kanë rrezikuar jetën gazetarët e Topit, ju na akuzoni për qoka. Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e pranishme në emisionin ‘Open’ ka debatuar ashpër me moderatoren e këtij emisioni Eni Vasili. Nuk je e ndershme me emisionet e tua Dudushi: Televizioni është futur në kamera në çdo vend dhe nuk ka vajtur pas Edi Ramës. هل نسيت الحساب؟ Watch live, find information here for this television station online. Sonte në Top Channel, “Open”, krim dhe politikë, Open – Si do të vazhdojë vaksinimi? Rama i kërkoi moderatores së emisionit “Open” që t’i mbyllte mikrofonin analistit, ndërsa Vasili tha se nuk do ta dëgjojë edhe kur flet budallallëqe. Shahini: JO, nuk e besoj. Rama i kërkoi moderatores së emisionit “Open” që t’i mbyllte mikrofonin analistit, ndërsa Vasili tha se nuk do ta dëgjojë edhe kur flet budallallëqe. Eni Vasili: Për çfarë ke ardhur këtu. Report. Top Video sq. 0:32. Mjeku rrëzon live propagandën e Ramës: Ka aparatura në spital që shkatërrojnë sistemin nervor të pacientëve 22:46, 11/11/2020. Konvertimi i debatit në sherr ka ndodhur kur diskutimi u kanalizua në dhunën që banorët protestues ushtruan ndaj gazetarit të TV […] Shalsi replika me Buxhukun, Kikinë dhe Abilekajn, Përmbytjet në Shkodër, Haki Çako dhe Voltana Ademi përballen në Open, “Banak Televizion”, “Pallavra”, replika mes Shalsit, Kikise dhe Abilekajt, 400 krerë dele dhe qingja izolohen nga uji, fermeri kërkon ndihme në Open: Nuk kanë ushqim, “I treti i vërteti”, beri vaksinën pas Ramës, Pipero: Është një ditë e rëndësishme për të gjithë, Mjeku i njohur Tritan Kalo flet për Open pasi u vaksinua dhe jep mesazhe të rëndësishme, Gjergj Bojaxhi përplaset ashpër me Manastirliun për menaxhimin e pandemisë dhe vaksinimin, “Teori konspirative”, Kikia: Flitet që vaksinat na i dhuroi Greqia, replika me Manastirliun, Manastirliu e ka të vështirë të thotë se sa vaksina na duhen, “nën 16 vjeç nuk lejohet vaksinimi”, Mjekët, infermierët, të moshuarit… Manastirliu: Ja si do të jetë radha e vaksinimit, Pse nuk bëhet publike vendi se nga erdhën vaksinat? Murrizi: Kam ardhur këtu, por s’jam skllav. Deputeti Lefter Maliqi që ka hyrë së fundi në parlament është përplasur ashpër jo vetëm me të ftuarit, por edhe me vetë drejtuesen e emisionit “Open” gazetaren Eni Vasili. Eni Vasili lexon live statusin e Anës, vajzës nga Durrësi që babai i vrau nënën. Në studoi lëkundjet krijuan panik të publiku i Open, ku Eni Vasili bëri përpjekje t’i qetësonte. VIDEO/ Lulzim Basha zhvishet LIVE në studion e Eni Vasilit Syri i Lapsit 24/09/2018, 21:23 24/09/2018 Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë i ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili mbrëmjen e së hënës. Alban Dudushi: Ku ishe gjatë këtyre ditëve Monika Kryemadhi: Në terren isha. Manastirliu tregon se si do sigurohen vaksinat, Nis proçesi i vaksinimit kundër koronavirusit në Shqipëri, Manastirliu flet për Open, Open–Rama negociator mes Turqisë dhe Greqisë?Debate mes Redi Shehut,Bushatit,Gjekmarkajt,Dash Shehit, Dash Shehi: Me trazirat në SHBA ju bë qejfi të gjithë diktatorëve në botë, Eksperti Shtuni: Dështoi siguria, në Kongres ndodheshin më shumë se 500 personalitete, Çfarë do të ndodhë me Trump? Native apps coming soon! Kreu i qeverisë nuk […] Toggle navigation Radio TV Sign in with Facebook Create an account Sign in × Welcome to Streema! Kostreci e Zërit të Amerikës flet për dhunën në Kongres, Bushati: Erdogan i cënoi “mitin” e Skënderbeut, Rama heshti, Shehu ka një tjetër këndvështrim, Gonxhe i del në krah Ramës për kritikat ndaj BE: Çfarë i kushtonte të sillnin vaksinat edhe tek ne, Dash Shehi: Ky ekzagjerim i marrëdhënieve me Turqinë i bën dëm Shqipërisë, ndërhyn Redi Shehu. Programi “Open”, arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervista me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm, dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Pata mundesinë te punoj me te ne […] © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. Nuk keni ardhur për këto 16 ditë. Kur ju nuk vini. Eni Vasili: A e përshpejtoi kjo largimin tuaj? Eni Vasili: Ke ardhur në emisionin tim. Urojnë shqiptarët dhe në shenjë mirënjohjeje për mjekët/ Endri dhe Stefi këndojnë live në Open. Sherri LIVE/ Lefter Maliqi përplaset me Eni Vasilin: Ta gëzosh detyrën që të ka dhënë Rama 10 Korrik, 2019 22:46 Deputeti Lefter Maliqi që ka hyrë së fundi në parlament është përplasur ashpër jo vetëm me të ftuarit, por edhe me vetë drejtuesen e emisionit “Open” gazetaren Eni Vasili. Teksa është transmetuar videoja e “Le Iene” ku tregohet se si Alvin Berisha, vogëlushi shqiptar i mbetur në kampin Al-Hol përqafon mes lotësh të atin, të gjithë janë përlotur. Duke ndjekur debatin e së martës mbrëma në emisionin “Open” të gazetares Eni Vasili në “Top Channel” (them ‘debat’, se në televizionet shqiptare rrallë sheh biseda normale), m’u kujtua personazhi i romanit të famshëm “Turpi” të J.M. Nuk je e ndershme me emisionet e tua Dudushi: Televizioni është futur në kamera në çdo vend dhe nuk ka vajtur pas Edi Ramës. Përplasje në OPEN/ Laert Vasili ‘zë ngushtë’ Robert Budinën, e detyron të pranojë lidhjen me PD gjatë protestës për Teatrin 13/10/2020 21:44 Regjisori Robert Budina është përplasur në “Open” me aktorin Laert Vasili lidhur me betejën për teatrin Kombëtar. Kryemadhi: E luaj lojën aty ku është për ta luajtur. Eni Vasili: Unë ju jam lutur, çlidhje ka Edi Rama. oggi alle ore 13:40. Të hënën ora 21:00, Lulzim Basha në intervistën e tij të parë për këtë sezon politik në #Open nga Eni Vasili. Në fakt, u surprizuam kur e pamë që po lëvizte me motor! Eni Vasili: Ke ardhur në emisionin tim.. Murrizi: Unë kam respekt e të kam të preferume, por më shif në sy! Teksa është transmetuar videoja e “Le Iene” ku tregohet se si Alvin Berisha, vogëlushi shqiptar i mbetur në kampin Al-Hol përqafon mes lotësh të atin, të gjithë janë përlotur. Eni Vasili - Open Today at 11:15 AM Festa e Ujit të Bekuar, Meta zbulon dhuratën nga priftërinjtë e Mitropolisë së Beratit: Mirënjohje klerikëve patriotë shqiptarë Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e pranishme në emisionin ‘Open’ ka debatuar ashpër me moderatoren e këtij emisioni Eni Vasili. Nuk e njihnim këtë pasion të gazetares Vasili. 1:19:30 'Mos i fol shoferit' nga Rudina Dembacaj - E ftuar Eni Vasili ... Open/ Eni Vasili: Xhisiela ishte detyruar të mos thoshte të vërtetën. Ekranin e kanë "mbushur" lotët dhe gazetares Vasili i dridhej Zeri. TV KLAN, Eshte Klani Juaj!! 95.7k Followers, 1,017 Following, 1,323 Posts - See Instagram photos and videos from ENI VASILI (@enivasili) I ke bërë qokë Edi Ramës. Programi “Open”, arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervista me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm, dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. 18:48 , 24/02/2019 Një video me imazhet e autores së programit “Open”, Eni Vasili referuar 22- viteve më parë teksa ajo ishte spikere e lajmeve në TVSH, e ka lënë atë me gojë hapur. oggi alle ore 13:28. Watch live, find information here for this television station online. TIRANË Moderatorja e emisionit Open, Eni Vasili ka reaguar përmes një mesazhi të ndjerë për ndarjen e parakohshme nga jeta të presidentit të Fax News, Kasem Hysenbelliu. Deputeti Lefter Maliqi që ka hyrë së fundi në parlament është përplasur ashpër jo vetëm me të ftuarit, por edhe me vetë drejtuesen e emisionit “Open” gazetaren Eni Vasili. Shahini: JO, nuk e besoj. Nuk keni ardhur për këto 16 ditë. Streema Mobile We've developed a mobile website for iOS (iPhone, iPad, iPod) and Android devices. TIRANË Moderatorja e emisionit Open, Eni Vasili ka reaguar përmes një mesazhi të ndjerë për ndarjen e parakohshme nga jeta të presidentit të Fax News, Kasem Hysenbelliu. “Edhe pse je e pandershme në emision të kam ardhur”, i ka thënë Kryemadhi gazetares Vasili. Watch Promo - Open nga Eni Vasili, çdo të hënë dhe të enjte, ora 21:00, në Top Channel - Top Channel Albania on Dailymotion Të hënën ora 21:00, Lulzim Basha në intervistën e tij të parë për këtë sezon politik në #Open nga Eni Vasili. 0:31. Ish deputetit të Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka ndezur sherrin me moderatoren e “Open”, Eni Vasili, gjatë emisionit të mbrëmjes së sotme ku po diskutohet rreth prishjeve që po ndodhin në zonën e Astirit. Nga Eni Vasili Sot humbi betejen me Covidin nje nga njerezit me luftarakë qe kam njohur ne jeten time, Kasem Hysenbelliu! News & Media Website See more of Eni Vasili on Facebook Top Channel Albania. Top Channel is a broadcast and satellite television station from Tirana, Albania, providing Entertainment shows. Kreu i qeverisë nuk … oggi alle ore 06:16. Top Video sq. Në fund, e ftuar në Forumet UET, vetë Eni Vasili ka komentuar debatin. ?Open?, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur këtë të diel problemeve të qytetarëve nëpërmjet një lidhjeje live. © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. !, Tirana, Albania. Kur të mbaroj emisionin do të ta tregoj. Eni vasili shume e dobet si gazetare, e para na pelqen neve apo jo, ai eshte Kryeministri yneedhe fjala arogant ne shume vende do denohesh, E drejta e fjales nuk do te thote te shprehesh si te duash se sje ne rruge, je ne emision live edhe eshte llogjike qe duhet te kemi edhe ne nje fare menyre respekt te kujdo personi qe eshte ne emision. Manastirliu dhe Shalsi përballë Abilekajt, Kikisë e Bojaxhiut, Pse përmbytemi gjithmonë? Të hënën ora 21:00, Lulzim Basha në intervistën e tij të parë për këtë sezon politik në #Open nga Eni Vasili. Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ka zhvilluar një debat me gazetaren Eni Vasili që drejton emisionin Open në TCH, teksa po zhvillonin një lidhje të drejtpërdrejtë lidhur me situatën pandeminë që ka pushtuar edhe Shqipërinë. … user 6 19/03/2020, 09:18 19/03/2020 Sherri LIVE/ Lefter Maliqi përplaset me Eni Vasilin: Ta gëzosh detyrën që të ka dhënë Rama “Open” nga Eni Vasili, sonte në Top Channel, ora 21:00. Murrizi: Partia ime nuk është krijuar as nga zyra e Ramiz Alisë. “Edhe pse je e pandershme në emision të kam ardhur”, i ka thënë Kryemadhi gazetares Vasili. Open – Si do të vazhdojë vaksinimi? Përplasje të forta mes gazetarëve dhe kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhit lidhur me transmetimin e kryeministrit Edi Rama gjatë ditëve të tërmetit të 26 nëntorit. Maliqi ishte vënë në një studio tjetër për të ndërhyrë herë pas here dhe mesa duket kjo nuk i ka pëlqyer pasi e shprehu që në fillim. Nga Eni Vasili Sot humbi betejen me Covidin nje nga njerezit me luftarakë qe kam njohur ne jeten time, Kasem Hysenbelliu! Moderatorja e emisionit, Eni Vasili nuk i ka duruar akuzat e Kryemadhit, duke i kujtuar numrin e herëve që e kishte marrë në telefon për ta ftuar në emisionin e saj. A + A a A-Këtë të mërkurë në “Open” te Eni Vasili disa mjekë të njohur dhe ministrja e Shëndetësisë diskutuan në lidhje me infektimet e shumta nga Covid-19. Playing next. oggi alle ore 13:56. 166 talking about this. Kemi patur mospajtime, por ajo që u tha sot nga Rama ishte 100% ajo që kishim diskutuar edhe para se të dilnim live me kamera. Open Përputhen Top Story Hell’s Kitchen Shiko kush LUAN Portokalli Aventurierët E Diell Gjurmë Shqiptare Shqipëria LIVE Top Talk Ftesë në 5 Fiks Fare Procesi Sportiv Wake Up Hipokrati Exclusive Fshatrat e Shqipërisë Oferta më e mirë Lindje&Perëndim Foto – Krishtlindje në pandemi/ Çfarë po ndodh te ”Shefqet Ndroqi” Eni Vasili - Open. Si po operojnë me politikën pesë familjet mafioze dhe 41 bandat e krimit të organizuar? Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë i ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili mbrëmjen e së hënës. Kur ju nuk vini. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Eni Vasili: Unë ju jam lutur, çlidhje ka Edi Rama. Lulzim Basha, sonte në Eni Vasili - OpenOra 21:00, live në Top Channel. Eni Vasili - Open. Kryemadhi: Nëse ju djeg hajde flasim. Kemi patur mospajtime, por ajo që u tha sot nga Rama ishte 100% ajo që kishim diskutuar edhe para se të dilnim live me kamera. Një SMS i publikuar nga gazetarja Eni Vasili në emisionin “Open” në Top Channel ka shkaktuar reagimin e Partisë Demokratike. Pata mundesinë te punoj me te ne […] Në një moment gjatë intervistës, Basha e ka ndërprerë bisedën duke kërkuar leje që të heqë xhaketën, pasi kishte vapë. Written by SOT.COM.AL 29 Dhjetor 2020 Prime Minister Edi Rama decided to change for the fifth time the composition of the government cabinet with which he began his second term in office in 2017. Shalsi replika me Buxhukun, Kikinë dhe Abilekajn, Përmbytjet në Shkodër, Haki Çako dhe Voltana Ademi përballen në Open, “Banak Televizion”, “Pallavra”, replika mes Shalsit, Kikise dhe Abilekajt, 400 krerë dele dhe qingja izolohen nga uji, fermeri kërkon ndihme në Open: Nuk kanë ushqim, “I treti i vërteti”, beri vaksinën pas Ramës, Pipero: Është një ditë e rëndësishme për të gjithë, Mjeku i njohur Tritan Kalo flet për Open pasi u vaksinua dhe jep mesazhe të rëndësishme, Gjergj Bojaxhi përplaset ashpër me Manastirliun për menaxhimin e pandemisë dhe vaksinimin, “Teori konspirative”, Kikia: Flitet që vaksinat na i dhuroi Greqia, replika me Manastirliun, Manastirliu e ka të vështirë të thotë se sa vaksina na duhen, “nën 16 vjeç nuk lejohet vaksinimi”, Mjekët, infermierët, të moshuarit… Manastirliu: Ja si do të jetë radha e vaksinimit, Pse nuk bëhet publike vendi se nga erdhën vaksinat? Manastirliu tregon se si do sigurohen vaksinat, Nis proçesi i vaksinimit kundër koronavirusit në Shqipëri, Manastirliu flet për Open, Open–Rama negociator mes Turqisë dhe Greqisë?Debate mes Redi Shehut,Bushatit,Gjekmarkajt,Dash Shehit, Dash Shehi: Me trazirat në SHBA ju bë qejfi të gjithë diktatorëve në botë. 95.7k Followers, 1,017 Following, 1,323 Posts - See Instagram photos and videos from ENI VASILI (@enivasili)